Sisley - luksusowa marka

Sisley - luksusowa marka

 Kosmetyki z wyższej półki. Luksus, przepych, Paryż. To właśnie te słowa opisują firmę Sisley.

Marka z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją wywodzi się z Francji i na rynku działa od 1976 roku. Założyciel Earl Hubert d’Ornano to wybitny odkrywca wielu gatunków roślin na całym świecie.

Wybierając markę Sisley https://indizio.pl/ stawiamy na kosmetyki bogate w oleje eteryczne, które wzbogacone są naturalnymi składnikami przy czym ochraniają i pielęgnują skórę.

W portfolio Sisley znajdziemy również wody toaletowe i perfumowane, które nie są poddawane obróbce chemicznej a ich zapach to ponadczasowy szyk i elegancja. W marce tej znajdziemy również maski odmładzające i te pod oczy, kremy rozjaśniające i ujędrniające. Dostępne są tez tusze do rzęs, sypkie pudry, bronzery, bazy pod podkład i wiele innych. Perfumy to kwiatowej świeże, idealne na lato ale również zmysłowe eleganckie i wyrafinowane. W swojej bazie Sisnlej posiada tylko kilka kompozycji zapachowych ale nie mogło by zabraknąć tam zapachów dla mężczyzn. Niewiarygodnie seksowne, kwiatowo herbaciane z nutami drzewnymi to te wybierane przez bogaczy.

Wybierając Silsley stawiamy przede wszystkim na luksus jaki przed nami ta marka otwiera.