Okulary przeciwsłoneczne Warszawa

Okulary przeciwsłoneczne Warszawa

Czy seniorzy potrzebują okularów z filtrem UV?

Promienie ultrafioletowe są niebezpieczne w każdym wieku, chociaż soczewka oka seniorów jest mętniejsza i stanowi w ten sposób sama dla siebie pewien rodzaj filtru. Warto jednak nawet w podeszłym wieku zadbać o swoje oczy, jeśli kocha się wychodzenie na słońce.


Okulary przeciwsłoneczne Warszawa https://www.arts-optyk.pl/dobor-okularow/ dla seniora – warto czy nie warto?

O oczy i wzrok warto dbać na każdym etapie życia, nawet wtedy, gdy wydaje nam się to zwyczajnie niepotrzebne. Jeśli senior nadal dobrze widzi i nie ma większych problemów, takich jak astygmatyzm, krótko- czy dalekowzroczność, okulary przeciwsłoneczne warszawa będą znakomitym pomysłem. Szczególnie, gdy senior jest aktywny i chętnie przebywa na świeżym powietrzu. Nawet jeśli na co dzień nosi okulary korekcyjne, nie są one żadnym problemem - okulary przeciwsłoneczne z Warszawy mogą równie dobrze być samymi nakładkami z filtrem UV – zakładanymi i zdejmowanymi według potrzeb.


Okulary przeciwsłoneczne Warszawa – ile będą kosztować?

Seniorzy w pewnych względach mają „fart” – salony optyczne najczęściej oferują swoim klientom rabaty związane właśnie z ich wiekiem – im wyższy, tym większy rabat.